KAŻDY BOHATER MA SWOJEGO POMOCNIKA! - photo by aleksandra85foto
KAŻDY BOHATER MA SWOJEGO POMOCNIKA! – photo by aleksandra85foto

Flip i Flap, Thelma i Louise czy Bonnie i Clyde. Każdy bohater ma swojego pomocnika. A że szczoteczka CURAPROX bez wątpienia jest bohaterem, nie pozostaje odosobniona. W duecie ze szczoteczką międzyzębową CPS prime działa jeszcze lepiej i czyści 100% powierzchni zębów!

Szczoteczka CURAPROX CS 5460 to niewątpliwie prawdziwa bohaterka. Dzięki 5460 ultra cienkim włóknom doskonale usuwa osad z powierzchni zębów oraz linii dziąseł. Dokładnie i skutecznie oczyszcza 70% powierzchni zębów. Pozostałe 30% powierzchni to przestrzenie międzyzębowe – krytyczne obszary, do których klasyczna szczoteczka niestety nie jest w stanie dotrzeć.
I to jest właśnie moment, kiedy z pomocą przychodzi szczoteczka międzyzębowa CURAPROX – CPS prime!

Szczoteczka międzyzębowa CURAPROX – CPS prime posiada włókna, które czyszczą przestrzenie międzyzębowe bardzo dokładnie i delikatnie. Usuwają nie tylko resztki pokarmów, ale również nagromadzoną w przestrzeniach płytkę nazębną. Szczoteczka ta jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu i co najważniejsze, bardziej efektywna niż nić dentystyczna. Wprowadzenie jej do codziennej higieny jamy ustnej, chroni przed próchnicą, zapaleniem dziąseł,
a także nieświeżym oddechem. Co więcej, aby jej stosowanie było bardziej przyjemne i skuteczne, w zestawie SUPERDUO znajdują się szczoteczki w trzech różnych rozmiarach.

KAŻDY BOHATER MA SWOJEGO POMOCNIKA!
KAŻDY BOHATER MA SWOJEGO POMOCNIKA!
redaktor1RóżneFlip i Flap, Thelma i Louise czy Bonnie i Clyde. Każdy bohater ma swojego pomocnika. A że szczoteczka CURAPROX bez wątpienia jest bohaterem, nie pozostaje odosobniona. W duecie ze szczoteczką międzyzębową CPS prime działa jeszcze lepiej i czyści 100% powierzchni zębów! Szczoteczka CURAPROX CS 5460 to niewątpliwie prawdziwa bohaterka. Dzięki...