Karnawałowe szaleństwo we włosach

Tematyczne, kostiumowe imprezy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Stylizacja, make-up, fryzura i dodatki – każdy element musi być dopasowany do postaci, w którą chcemy się wcielić, a tu nie ma ograniczeń i wszystko jest dozwolone. Kreatywność ze szczyptą szaleństwa w doborze przebrania jest wręcz wskazana i gwarantuje udaną zabawę! Najgorętszy trend sezonu, czyli kolorowe włosy to szybki i prosty sposób na zmianę wizerunku z efektem wow! Z linią produktów do koloryzacji Colorista od L’Oréal Paris, można zaszaleć i wyrazić swój styl w najmodniejszy sposób!

Karnawał we włosach

Andrzejki, Sylwester i karnawał czyli czas dłuższych, jesienno-zimowych wieczorów, które spędzamy ze znajomymi są tylko pretekstem do zorganizowania imprezy, a te przebierane nie są zarezerwowane już tylko dla dzieci. Takie spotkania to idealna okazja, aby pobawić się modą i wypróbować najbardziej odważne looki. Warto przemyśleć swój kostium, tak by odpowiednio dobrać wszystkie elementy stroju, zapewniając sobie genialne przebranie, o którym wszyscy znajomi długo nie zapomną.

Nawet jeśli brakuje czasu na misterne przygotowania, kolorowe włosy z Colorista od L’Oréal Paris, załatwią sprawę raz dwa! Czarownice, wiedźmy, czarodziejki, syrenki i wróżki – wszystkim magicznym kobietom na pewno będą pasować. Do tego piękny albo upiorny make-up, koronkowa sukienka i look gotowy! Włosy w jednym z kolorów tęczy przyciągną spojrzenia, podkreślą charakter i będą idealnym dopełnieniem imprezowej stylizacji!

Wybór produktów

Paleta Colorista mieni się w 27 barwach – od pastelowych oraz wyrazistych róży i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej – z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna – #doityourway.

Karnawałowe szaleństwo we włosach

Różowa syrenka? Turkusowa wiedźma? A może jedynie podkreślone kolorem końcówki? Gama Colorista to aż cztery kategorie produktów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Colorista Spray 1-dniowy – natychmiastowy efekt – raz dwa na głowie i raz dwa z głowy – znika po 1 myciu.
  • Colorista Washout – zabawa kolorem od mocnych odcieni po pastelowe i trwałość od 1 do 2 tygodni w zależności od koloru.
  • Colorista Paint – autorytet w kolorze, koloryzacja trwała.

 

redaktor1KosmetykiTematyczne, kostiumowe imprezy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Stylizacja, make-up, fryzura i dodatki – każdy element musi być dopasowany do postaci, w którą chcemy się wcielić, a tu nie ma ograniczeń i wszystko jest dozwolone. Kreatywność ze szczyptą szaleństwa w doborze przebrania jest wręcz wskazana...