Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

Marka My Secret rozszerza jesienną kolekcję o nowe produkty do makijażu i stylizacji paznokci. Dwie kolekcje lakierów – Nail Art i Nail Polish – zyskały dodatkowe kolory: głęboki, metaliczny granat i mahoń oraz białe złoto i multkolorową mgiełkę. Całkowitą nowością jest puder rozświetlający do podkreślania kości policzkowych w kolorze neutralnego beżu, który nada twarzy wyjątkowego blasku. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

My Secret Nail Art

Dwa nowe odcienie z kolekcji lakierów nawierzchniowych Nail Art, które pozwolą wyczarować fantazyjny manicure. Doskonale sprawdzą się zarówno jako zastosowane samodzielnie, jak również zaaplikowane na innych lakierach.

Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

My Secret Nail Polish

Dwa nowe odcienie z linii lakierów do paznokci Nail Polish o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia równomierne rozprowadzenie na płytce i zapobiega powstawaniu smug.

Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

My Secret Disco Ball Highlighter

Rozświetlacz do twarzy w kolorze neutralnego beżu, odpowiedni do każdego typu kolorystycznego cery.
Wzmacnia blask skóry i sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia
bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu, nadając intensywny połysk i efekt tafli.

Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/11/Jesienne-nowości-marki-My-Secret-w-drogeriach-Natura.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/11/Jesienne-nowości-marki-My-Secret-w-drogeriach-Natura-150x150.jpgredaktor1KosmetykiMarka My Secret rozszerza jesienną kolekcję o nowe produkty do makijażu i stylizacji paznokci. Dwie kolekcje lakierów – Nail Art i Nail Polish – zyskały dodatkowe kolory: głęboki, metaliczny granat i mahoń oraz białe złoto i multkolorową mgiełkę. Całkowitą nowością jest puder rozświetlający do podkreślania kości policzkowych w kolorze...