Filiżanka Cultery_Belle Maison

Ślub i wesele to wyjątkowy moment nie tylko dla państwa młodych. Emocje udzielają się również gościom. Oprócz wyboru odpowiedniej kreacji dylemat stanowi ślubny prezent. Nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, co ucieszy nowożeńców. Dobrze, by podarunek wywołał zaskoczenie i zachwyt, a jednocześnie był użyteczny. Nierealne? W sklepie Belle Maison znajdziemy mnóstwo alternatyw dla zwyczajowej „koperty”.

Domowe sprzęty to najpopularniejsza kategoria ślubnych prezentów. Upiększą wspólne, nie zawsze w pełni urządzone gniazdko, i będą służyły obojgu przez długi czas. Największe pole do popisu stanowi kuchnia i jadalnia. W sklepie bellemaison.pl można znaleźć szeroki wachlarz pomysłów i inspiracji – od zastawy stołowej po deskę do serów lub bardzo praktyczną wagę kuchenną. Możemy wybierać wśród przedmiotów przydatnych na co dzień, jak komplet do jajek,  naczynia do zapiekania czy różnego rodzaju eleganckie pojemniki. W Belle Maison znajdziemy pojemniki na chleb, herbatę i sztućce. Ciekawym pomysłem jest też taca Vintage, ułatwiająca podanie śniadania do łóżka, czy porcelanowy komplet śniadaniowy dla dwojga Paris. Inne przedmioty mogą okazać się nieocenione podczas przyjęć i towarzyskich spotkań. Elegancki zestaw na przyprawy Marquise Des Anges będzie ozdobą stołu. Podobnie cukiernica Roses czy szklana, zdobna misa Romantica.

Oprócz pojedynczych produktów, można też komponować zestawy, zapewniając tym samym jednolitą linię stylistyczną. Seria Provence składa się z porcelanowego dzbana, misek, filiżanek i talerzyków deserowych. Subtelne zdobienia przypadną do gustu romantykom. Linia Cultery (dzbanek, czajnik, talerze, kubki) została zaprojektowana w oparciu i biel i czerń, jest wyważona i szykowna. Niezwykle elegancka i efektowna jest też kolekcja No 8. W jej skład wchodzi wiele produktów, m.in. maselniczka, zestaw na przystawki, patera, półmisek, dzbanek do herbaty, tacka czy dzbanek do mleka.

Aby wybrać coś naprawdę wyjątkowego, dobrze jest choć trochę znać gust państwa młodych. Są jednak przedmioty uniwersalne, których nigdy za wiele. Za trafiony prezent zawsze można uznać elegancki obrus, a także ręczniki i wełniany pled.

Jeżeli zależy nam na oryginalności, w Belle Maison znajdziemy kilka produktów, które z pewnością zwrócą uwagę państwa młodych pomysłowością i wykonaniem. Są to: praktyczna i zarazem dekoracyjna tablica z listą zakupów, pomocnik kuchenny retro czy nietypowy wieszak kuchenny Couverts, pasujący zarówno do wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim, jak i rustykalnych bądź industrialnych. Ciekawą propozycję stanowi też zegar Kitchen, ze wskazówkami w formie przyborów kuchennych.

Nowożeńcy są uskrzydleni miłością i niepowtarzalnymi emocjami, szczęśliwi niezależnie od ofiarowanych im podarków, które w tym dniu pełnią drugorzędną rolę. Mimo to warto włożyć nieco wysiłku przy wyborze ślubnego prezentu, by przykuć uwagę zakochanych i podarować im coś, co stanie się pamiątką. Trafiony podarunek będzie dopełnieniem wyjątkowych chwil i kropką nad „i”.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/07/married.fot_.-Gary-Scott.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/07/married.fot_.-Gary-Scott-150x150.jpgwpadmfjRóżneŚlub i wesele to wyjątkowy moment nie tylko dla państwa młodych. Emocje udzielają się również gościom. Oprócz wyboru odpowiedniej kreacji dylemat stanowi ślubny prezent. Nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, co ucieszy nowożeńców. Dobrze, by podarunek wywołał zaskoczenie i zachwyt, a jednocześnie był użyteczny. Nierealne? W sklepie Belle Maison...