oswietlenie-jpg1

Prawidłowe oświetlenie jest jednym z głównych czynników gwarantujących lepszą koncentrację i samopoczucie osoby pracującej za biurkiem. Nieważne czy pracujemy w biurze, czy w domu, światło ma bezpośredni wpływ na szybkość i pewność widzenia. Chcąc, by praca była optymalna, biurko powinno być oświetlone w sposób zapewniający wygodę widzenia. Taką wygodę gwarantuje lampa Leitz Style Smart LED, która automatycznie dopasowuje poziom jasności do warunków panujących w danej chwili w pomieszczeniu oraz pozwala na sterowanie natężeniem oświetlenia za pomocą smartfona.

Komfort widzenia przede wszystkim

Podczas wykonywania pracy człowiek odbiera zmysłem wzroku 90% informacji, co oznacza iż komfort widzenia jest niezwykle istotny. Występuje on wówczas, gdy zdolność rozróżniania szczegółów jest pełna, spostrzeganie sprawne i pozbawione ryzyka oraz nie powoduje nadmiernego zmęczenia lub przykrych odczuć. Oświetlenie można podzielić na naturalne i sztuczne. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest możliwość zapewnienia oświetlenia naturalnego, ale biorąc pod uwagę nasze położenie geograficzne, a także czas pracy, niezmiernie istotne jest zapewnienie właściwego oświetlenia sztucznego. Takie światło zapewni lama biurkowa, która na bieżąco dostosowuje poziom jasności światła, automatycznie reagując na osobiste preferencje użytkownika.

Lampa sterowana telefonem

oswietlenie

Lampa wyposażona została w funkcję inteligentnego, automatycznego przyciemniania, czyli zintegrowany czujnik światła, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do rodzaju wykonywanych przy biurku zadań. Można nią sterować przez mobilną aplikację, co pozwala na kontrolowanie oświetlenia przestrzeni biurka dotknięciem palca w ekran telefonu. Aplikacja pozwala na zdalną interakcję urządzenia z lampką – włącza lub wyłącza się automatycznie zależnie od wykrycia połączenia bluetooth. Daje ona możliwość wyboru poziomu jasności (czujnik oświetlenia automatycznie dostosowuje jasność światła, aby zawsze pasowało do warunków panujących w biurze) oraz na niwelowania dekoncentrujących zmian światła jednym przyciskiem. Wybór tonacji światła, jest bardzo istotny dla oczu. Lampa posiada aż 14 możliwości jej regulacji w zakresie od ciepłych do chłodnych kolorów w zależności od wykonywanej czynności. 7 ciepłych i 7 zimnych strumieni białego światła LED, może być regulowane niezależnie od siebie.

Ciekawy design i pomysłowość

oswietlenie

Nie tylko funkcja dopasowywania koloru daje możliwość ustawień które poprawiają komfort pracy, urządzenie posiada także ruchome ramię i główkę wyważane za pomocą sprężyny. Leitz Style Smart LED, jak wszystkie produkty marki, posiada ciekawy design. Dzięki stopom aluminium ze szczotkowanym wykończeniem i elementom cynkowym lampę cechuje nowoczesne i stylowe wykończenie. Dodatkowo posiada ona zintegrowany port USB który sprawia, że ładowanie urządzeń mobilnych jest szybkie i proste – bez zbędnych kabli czy wtyczek. Lampa dostępna jest w pięciu kolorach; czarnym, białym, czerwonym, zielonym i niebieskim.

Produkt posiada 3 lata gwarancji. Wymiary: 220 x 940 x 860 cm. Waga: 2,3 kg.
Producent: Leitz
Sugerowana cena producenta: 1.405 PLN
Więcej informacji: https://www.youtube.com/watch?v=Gg71jOSWi-Y
http://www.leitz.com

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/09/oświetlenie.jpg1_.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/09/oświetlenie.jpg1_-150x150.jpgredaktor1ElektronikaPrawidłowe oświetlenie jest jednym z głównych czynników gwarantujących lepszą koncentrację i samopoczucie osoby pracującej za biurkiem. Nieważne czy pracujemy w biurze, czy w domu, światło ma bezpośredni wpływ na szybkość i pewność widzenia. Chcąc, by praca była optymalna, biurko powinno być oświetlone w sposób zapewniający wygodę widzenia. Taką wygodę...