GNP 4166_funkcje

Polacy rozkochali się w gotowaniu i zdrowym jedzeniu. To trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej widoczny. Chcemy jeść zdrowo i kolorowo. Ale na drodze do realizacji tych założeń często staje pośpiech dnia codziennego i… sezonowość wielu produktów. Z pomocą wszystkim fanom zdrowego stylu życia przychodzi marka Liebherr z innowacyjną zamrażarką GNP 4166 Premium. Te urządzenia to doskonałe rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy nie ma czasu na długie gotowanie lub gry zaskoczą niespodziewanie goście. To również sposób na zatrzymanie w kuchni pełnych witamin smaków słonecznego lata i złotej jesieni.

Jedną z najważniejszych cech zamrażarki jest funkcja Super Frost czyli ,,szokowe mrożenie”. Dzięki niej mamy gwarancje zachowania witamin w warzywach i owocach. Funkcja ta jest idealna dla osób ceniących sobie zachowanie smaków sezonowych produktów.

Zamrażalka ma na celu również zaoszczędzenie naszego czasu oraz zapewnienie wygody. Warto pamiętać, że sprawdzi się ona także w przechowywaniu półproduktów takich jak naleśniki czy spaghetti.

Fani bardzo zaawansowanych technologi znajdą w zamrażarce niezwykłe innowacyjne rozwiązania – system Home Dialog. Umożliwia on centralne sterowanie wszystkimi urządzeniami Liebherr znajdującymi się w różnych pomieszczeniach.
Dany model jest wysokiej klasy energetycznej A+++. W sytuacji awaryjnej , przechowywane w nim produkty będą bezpieczne aż do 34h bez dostępu do prądu.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/GNP-4166_funkcje.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/GNP-4166_funkcje-150x150.jpgwpadmfjRóżnePolacy rozkochali się w gotowaniu i zdrowym jedzeniu. To trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej widoczny. Chcemy jeść zdrowo i kolorowo. Ale na drodze do realizacji tych założeń często staje pośpiech dnia codziennego i... sezonowość wielu produktów. Z pomocą wszystkim fanom zdrowego stylu życia przychodzi marka...