Wiosna, ach (nareszcie!) to Ty – chciałoby się głośno westchnąć czując na skórze tak długo wyczekiwane ciepłe promienie słońca. Wyrwani z zimowego letargu szukamy pomysłów na spędzanie coraz dłuższych dni – rower, wycieczka za miasto, spacer po bulwarze… Wszystko, byleby tylko na świeżym powietrzu! I słusznie, bo obcowanie z budzącą się do życia naturą przywraca chęci do działania i zmian na lepsze. Dlatego, nową energię warto wyzwolić podczas aktywności fizycznej, a chwile relaksu przenieść z czterech ścian wprost na łono natury.

Sezon na grillowanie

Mówi się, że grillowanie to ulubiony sport Polaków. Sezon na grilla zazwyczaj rozpoczyna długi, majowy weekend, kiedy to uciekamy za miasto i w gronie rodziny oraz przyjaciół delektujemy się jedzeniem i wspólnie spędzanym czasem. Przyjęło się, że mistrzami tej sztuki kulinarnej zostają mężczyźni. Ale nawet oni potrzebują niezbędnych akcesoriów, które pomogą w przygotowaniu idealnych potraw. W przypadku mięs, równie ważne jak odpowiednia obróbka termiczna, jest wcześniejsze przygotowanie i zaaplikowanie marynaty. Aby mięso było aromatyczne i soczyste warto skorzystać z nakłuwacza Good Grips z kolekcji à Tab, dzięki któremu przyprawy trafią do wnętrza, a czas marynowania skróci się do ¼ przewidywanego czasu. Tak przygotowany kawałek mięsa przyrządza się na grillu nawet o połowę szybciej. Niezastąpione podczas grillowania są również akcesoria takie jak – widelec, łopatka, szczypce oraz szczotka do czyszczenia. Do warzyw przydadzą się również metalowe pętle do szaszłyków, które mogą zastąpić drewniane wykałaczki. Jeszcze tylko fartuch oraz rękawice i każdy będzie mógł poczuć się jak grill master.

 

home&you, 99zł
home&you, 99zł
Home&you, 29zł
Home&you, 29zł
Home&you, 139zł
Home&you, 139zł

 

Piknikowo, kolorowo!

Wiosna i lato kojarzą się z feerią barw, śpiewem ptaków, zapachem kwitnących roślin i hałasem rozbieganych dzieci. Piknik to propozycja na ciepłe popołudnie w nieco lżejszej wersji niż wspólne grillowanie. Jeśli planujemy wyjazd za miasto warto zaopatrzyć się w praktyczny, wiklinowy koszyk, który pomieści potrzebną zastawę, sztućce i jedzenie. W ofercie home&you znajdziesz takich wiele. Niezbędne są również kolorowe pojemniki i oczywiście… koc! A jeszcze bardziej praktyczna może okazać się mata piknikowa – ochroni przed wilgotną trawą i można ją spakować w wygodną do niesienia torbę. Jeśli piknik planujemy urządzić w ogrodzie, warto poświęcić więcej uwagi na stworzenie kolorowej oprawy. Garden party nie może obejść się bez wielobarwnej girlandy lub lampek ogrodowych, a także kolorowych słomek i słoików do lemoniady (praktyczna nakrętka ochroni napój przed owadami – podobnie jak osłonka na ciasto).

Niezależnie od tego czy jesteś fanem grillowania czy może wolisz piknikowe wyjazdy poza miasto, niezbędne akcesoria pozwolą Ci cieszyć się w pełni ulubioną formą relaksu.

Home&you, 299zł

 

 

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/home_you_39034_bez_kopik_grossini_kosz_299_pln_2_.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/home_you_39034_bez_kopik_grossini_kosz_299_pln_2_-150x150.jpgredaktor1DomRóżneWiosna, ach (nareszcie!) to Ty – chciałoby się głośno westchnąć czując na skórze tak długo wyczekiwane ciepłe promienie słońca. Wyrwani z zimowego letargu szukamy pomysłów na spędzanie coraz dłuższych dni – rower, wycieczka za miasto, spacer po bulwarze… Wszystko, byleby tylko na świeżym powietrzu! I słusznie, bo obcowanie z...