Przyczyn powstawania cellulitu jest wiele, m.in. nieprawidłowa dieta, brak ruchu, działanie kobiecych hormonów – estrogenów. By skutecznie z nimi walczyć, potrzebne są nie tylko wytrwałość i konsekwencja, ale również strategiczne podejście. Kluczem do sukcesu jest umiejętne łączenie różnych zabiegów.

Na cellulit wodny najlepszy jest masaż drenujący, który pobudza krążenie limfy i krwi, co pomaga usunąć nadmiar płynów i ujędrnić skórę. Natomiast w przypadku cellulitu tłuszczowego lepiej sprawdzi się karboksyterapia, która polega na wprowadzeniu w tkankę podskórną medycznego dwutlenku węgla, poprawiającego dotlenienie tkanek. Czasami jednak trzeba sięgnąć po ciężką artylerię i potraktować skórkę pomarańczową prawdziwą falą uderzeniową lub ultradźwiękami, które przenikają w głąb skóry, ujędrniają ją i wygładzają oraz niszczą komórki tłuszczowe.

Najlepsze efekty przynoszą serie łączonych zabiegów, które nawzajem wzmacniają swoje działanie. Ich częstotliwość zależy od stopnia zaawansowania i typu cellulitu. W salonach kosmetycznych specjaliści przygotowują indywidualne plany dostosowane do potrzeb danej osoby. Na efekty zazwyczaj trzeba poczekać około trzech miesięcy, ponieważ skóra potrzebuje czasu na przebudowanie.

Więcej informacji na temat skutecznych terapii antycellulitowych znajdziecie w majowym wydaniu miesięcznika „Avanti”. Zawiera on specjalny dodatek poświęcony medycynie estetycznej, w którym opisano też inne zabiegi, m.in. stymulujące skórę do regeneracji, wyszczuplające i modelujące sylwetkę czy spowalniające procesy starzenia się skóry.

W majowym wydaniu znajdują się również kupony rabatowe ze zniżkami nawet do 50% na zakup kosmetyków, zabiegi w salonach medycyny estetycznej lub pobyty w SPA. Magazyn

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/avanti_maj_okladka.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/04/avanti_maj_okladka-150x150.jpgredaktor1KosmetykiPrzyczyn powstawania cellulitu jest wiele, m.in. nieprawidłowa dieta, brak ruchu, działanie kobiecych hormonów – estrogenów. By skutecznie z nimi walczyć, potrzebne są nie tylko wytrwałość i konsekwencja, ale również strategiczne podejście. Kluczem do sukcesu jest umiejętne łączenie różnych zabiegów.Na cellulit wodny najlepszy jest masaż drenujący, który pobudza krążenie limfy i...