Domowe przyjęcia z kolekcją urządzeń kuchennych  Franke Crystal
Domowe przyjęcia z kolekcją urządzeń kuchennych Franke Crystal

Testowaniu nowych przepisów i radości z odkrywania ciekawych smaków sprzyjają kuchnie otwarte, przestronne, wyposażone w eleganckie i funkcjonalne urządzenia.
Współczesnej technologii naprawdę można zaufać, a najlepszymi pomocnikami podczas przygotowań do domowych przyjęć są: piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, płyta grzewcza oraz okap. Urządzenia z linii Franke Crystal są pięknie zaprojektowane, wykończone trwałą, uniwersalną stalą szlachetną i eleganckim szkłem. Ich liczne funkcje i programy automatyczne sprawiają, że prace w kuchni stają się przyjemnością.

Piekarnik z serii Crystal oferuje aż 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17 programów specjalnych m.in.: delikatne pieczenie, wyrastanie ciasta czy program Wellness, idealny dla zwolenników zdrowego odżywiania. Kuchenka mikrofalowa przyda się do podgrzania przygotowanych wcześniej potraw, a funkcja grill będzie ciekawym dopełnieniem opcji pieczenia. Płyty gazowe są wyposażone w nowoczesne, płaskie i wysokowydajne palniki, umożliwiające energooszczędne i szybkie gotowanie. Dodatkowa żeliwna podstawka pod WOK pozwala na równomierne ogrzewanie patelni od spodu i po bokach. Płyty indukcyjne z kolekcji Franke Crystal, z łączonym polem Flexi to idealne rozwiązanie, gdy z okazji przyjęcia gotujemy w większych niż na co dzień naczyniach. Funkcja Booster zapewni szybkie i zarazem energooszczędne przygotowanie potraw. Cichy, dyskretnie pracujący okap wyspowy lub ścienny z linii Crystal pochłonie wszelkie zapachy przyrządzanych dań i nie zakłóci rozmów przy stole. Kolekcję urządzeń kuchennych Franke Crystal uzupełnia zlewozmywak z idealnie dopasowanymi akcesoriami dodatkowymi: deska do krojenia, rollmata oraz mobilny ociekacz.

Linia Franke Crystal jest kwintesencją szwajcarskiej precyzji i dbałości o detale. Urzeka pięknem, funkcjonalnością i minimalistyczną formą. Kolekcja Franke Crystal pozwoli stworzyć elegancką i komfortową przestrzeń zarówno do codziennego użytku jak i do domowych spotkań towarzyskich. Wybór urządzeń z kolekcji Crystal spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/franke.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/02/franke-150x150.jpgredaktor1DomTestowaniu nowych przepisów i radości z odkrywania ciekawych smaków sprzyjają kuchnie otwarte, przestronne, wyposażone w eleganckie i funkcjonalne urządzenia. Współczesnej technologii naprawdę można zaufać, a najlepszymi pomocnikami podczas przygotowań do domowych przyjęć są: piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, płyta grzewcza oraz okap. Urządzenia z linii Franke Crystal są pięknie zaprojektowane,...