Domowe porządki elektryczną szczotką Kärcher KB 5
Domowe porządki elektryczną szczotką Kärcher KB 5

Czy znasz ten schemat: ledwie odkurzysz podłogi w domu, a za moment znów widzisz na podłodze okruchy, które trzeba usunąć? Ten powracający niezmienne problem rozwiążesz dzięki nowej akumulatorowej szczotce Kärcher KB 5. To niepozorne urządzenie jest naprawdę wszechstronne i skuteczne, m.in. dzięki nowej obrotowej szczotce, która doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami.

Zawsze pod ręką

Gdy rano, przed wyjściem do pracy czujesz, że nie masz czasu, by jeszcze posprzątać rozrzucone na podłodze płatki śniadaniowe, skorzystaj ze szczotki elektrycznej KB 5. W przeciwieństwie do każdego odkurzacza, szczotka KB 5 jest zawsze pod ręką, gotowa do działania. I to nie tylko do szybkich porządków, ale także wtedy, gdy planujesz wygodnie pozmiatać podłogi w całym mieszkaniu. Szczotką możesz pracować nawet 30 minut bez konieczności ponownego ładowania akumulatora! To też oznacza, że zmiotka i szufelka mogą już odejść do lamusa. KB 5 zbiera zabrudzenia także z wykładzin dywanowych, a nawet z dywanów.

Wszechstronność

KB 5 skutecznie pracuje także na stopnicach schodów i spocznikach, sprawnie usuwając kurz bez jego wzniecania. Dzięki temu, że urządzenie posiada obrotową szczotkę i jest przystosowane do dokładnego zamiatania przy krawędziach, żadne śmieci nie mają z nim szans. Wszystkie trafiają do pojemnika, który w bardzo łatwy sposób można następnie opróżnić (bez kontaktu z zabrudzeniami). Szczotka jest pomocna także przy usuwaniu z twardych podłóg i z dywanów sierści zwierzaków domowych.

Koniec z bólami pleców

Szczotka elektryczna KB 5 przekonuje także swoim ergonomicznym designem. Dzięki podwójnym przegubom szczotka dociera w każdy zakamarek skutecznie usuwając cały brud. Z jej pomocą z łatwością i bez konieczności schylania się wysprzątasz pod krzesłami i kanapą. A to tam właśnie okruchy mają w zwyczaju gromadzić się, zwłaszcza po wieczorze spędzonym przed telewizorem. Pamiętaj, dzięki szczotce KB 5 usuniesz je i szybko i komfortowo.

Domowe porządki elektryczną szczotką Kärcher KB 5
Domowe porządki elektryczną szczotką Kärcher KB 5
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/01/elektryczna-szczotka.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/01/elektryczna-szczotka-150x150.jpgredaktor1DomCzy znasz ten schemat: ledwie odkurzysz podłogi w domu, a za moment znów widzisz na podłodze okruchy, które trzeba usunąć? Ten powracający niezmienne problem rozwiążesz dzięki nowej akumulatorowej szczotce Kärcher KB 5. To niepozorne urządzenie jest naprawdę wszechstronne i skuteczne, m.in. dzięki nowej obrotowej szczotce, która doskonale radzi sobie...