SO_Deo Perls_Lemon
Dodatki do zmywarek
Ponadczasowa klasyka sprawdza się w każdym sezonie, a wszystko dzięki odpowiednim dodatkom! Aby równie długo cieszyć się funkcjonalnością i skutecznością zmywarki, warto sięgać po … dodatki SOMAT z formułą 3xAction.


Mała czarna sprawdzi się w każdym sezonie. Wystarczy odpowiedni dodatek i sukienka zyskuje nową świeżość. Podobnie jest w przypadku zmywarek. Korzystanie z dodatkowych produktów wspomagających działanie środka myjącego nie tylko chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, neutralizuje nieprzyjemny zapach, ale również przyspiesza schnięcie naczyń. Właśnie tak działają dodatki Somat.
Nowa linia dodatków Somat – płyn nabłyszczający, środek do czyszczenia zmywarki, odświeżacz do zmywarek oraz sól zapewnia perfekcyjne rezultaty każdego cyklu mycia naczyń.

Środek do czyszczenia zmywarki Somat z formułą 3xClean Action
Wyjątkowo efektywnie usuwa pozostałości tłuszczu oraz osad z kamienia, które osadzają się na różnych częściach zmywarki. Czyści ważne elementy zmywarki, takie jak dysze i filtry, czym zapewnia pełna skuteczność działania oraz dłuższą żywotność urządzenia.

Sól Somat z formułą 3xAnti Lime Action
Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu zmiękczania wody w zmywarce. Poprzez to chroni zmywarkę i myte naczynia przed osadzaniem się kamienia oraz pozytywnie wpływa na działanie środka myjącego podczas procesu mycia.

Nabłyszczacz Somat z formułą 3xShine Action
Nowa formuła nabłyszczacza zapewniają wyjątkowy połysk naczyń. Dzięki niemu krople wody łatwiej spływają z powierzchni mytych naczyń, pozostawiając je bez zacieków – doskonale błyszczące i czyste.

Odświeżacz do zmywarek Somat Deo-Perls z 3xScent Action
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy w zmywarce, pozostawiając wyjątkowo świeżą cytrusową woń, która uwalniana jest przez cały okres użytkowania. Wystarcza na około 60 cykli pracy zmywarki.
Dodatki do zmywarek Somat z formułą 3xAction pomagają utrzymać zmywarkę w dobrym stanie oraz uzyskiwać perfekcyjne rezultaty mycia naczyń przez okres jej użytkowania.


foto – Henkel

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/07/dodatki-somat.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/07/dodatki-somat-150x150.jpgwpadmfjDomRóżneDodatki do zmywarek Ponadczasowa klasyka sprawdza się w każdym sezonie, a wszystko dzięki odpowiednim dodatkom! Aby równie długo cieszyć się funkcjonalnością i skutecznością zmywarki, warto sięgać po … dodatki SOMAT z formułą 3xAction. Mała czarna sprawdzi się w każdym sezonie. Wystarczy odpowiedni dodatek i sukienka zyskuje nową świeżość. Podobnie jest w...