Delikatna pielęgnacja połączona ze świeżymi zapachami dezodorantów NIVEA Fresh Flower & Fresh Natural

Wolisz świeże zapachy kwiatowe, a może lekkie i orzeźwiające? Wybierz swój ulubiony i ciesz się poczuciem komfortu przez cały dzień! Czy wiesz, że pot sam w sobie nie ma zapachu? Zapach pojawia się, kiedy pot wyprodukowany przez gruczoły w mieszkach włosowych zostanie rozłożony przez bakterie. Aby temu zapobiec warto sięgnąć po odpowiednią ochronę. Tą najdelikatniejszą będą dezodoranty, które zawierają aktywne cząstki dezodoryzujące, zapobiegające rozwojowi bakterii. Dezodoranty 0% soli aluminium zapewniają długotrwałe uczucie świeżości pod pachami, a dodatkowo delikatnie pielęgnują skórę. Fresh Flower to kwiatowa kompozycja, która oczaruje Cię swoją świeżością. Jeżeli wolisz lżejsze zapachy z morskim akcentem, sięgnij po linię Fresh Natural. Obydwa warianty gwarantują skuteczną ochronę nawet do 48 godzin, nadając skórze delikatny, kobiecy zapach.

Jaka jest różnica między dezodorantem a antyperspirantem?

Dezodoranty niwelują nieprzyjemny zapach już wydzielonego potu. Dzieje się tak zwykle dzięki odpowiednio dobranej kompozycji zapachowej. Podobny efekt można uzyskać dodając do dezodorantu składniki o działaniu antybakteryjnym, bo to właśnie bakterie, naturalnie bytujące na naszej skórze, są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach potu. Dezodoranty nie mają natomiast wpływu na ilość wytwarzanego potu, zatem nie mają działania antyperspiracyjnego – mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/08/niveabig.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/08/niveabig-150x150.jpgStazystkaKosmetykiWolisz świeże zapachy kwiatowe, a może lekkie i orzeźwiające? Wybierz swój ulubiony i ciesz się poczuciem komfortu przez cały dzień! Czy wiesz, że pot sam w sobie nie ma zapachu? Zapach pojawia się, kiedy pot wyprodukowany przez gruczoły w mieszkach włosowych zostanie rozłożony przez bakterie. Aby temu zapobiec warto...