Czysta radość z zimy z Carex
Czysta radość z zimy z Carex

Aktywne ferie w mieście? Zimowe szaleństwo na stoku? A może, na przekór aurze za oknem, egzotyczna wycieczka do ciepłych krajów?
Niezależnie od tego, jaki zimowy wypoczynek zaplanowałaś dla siebie i swoich bliskich, pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk Carex.
Dzięki niemu będziesz mieć pewność higienicznie czystych rąk w każdych warunkach – nawet bez dostępu do bieżącej wody!

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane ferie zimowe. To doskonała okazja do „naładowania akumulatorów” i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Warto jednak pamiętać, żeby w trakcie zimowych aktywności dbać nie tylko o właściwe, ciepłe ubranie, ale także o… czyste dłonie.
Wielu z nas swój urlop spędzi na stoku narciarskim, gdzie szczególnie trudno jest zadbać
o właściwą higienę dłoni, np. przed sięgnięciem po energetyzującą przekąskę na trasie zjazdowej czy przed posiłkiem w schronisku. W dostępnych tam łazienkach często jest tłoczno i niewygodnie, a w takich warunkach ciężko jest dokładnie umyć i wysuszyć ręce. Dlatego warto mieć ze sobą antybakteryjny żel Carex, który pomoże odświeżyć dłonie bez bieżącej wody i mydła.

Ciesz się feriami w ciepłych krajach bez bakterii

Planując zimowy wypoczynek coraz częściej decydujemy się na całkowitą zmianę klimatu
i podróż do ciepłych krajów. Podczas dalekich wojaży poznajemy nie tylko inne kultury, zwyczaje i potrawy, ale także… inną florę bakteryjną. Dbałość o higienę dłoni jest zatem szczególnie ważna przed posiłkami. W sytuacji kiedy nie mamy dostępu do wody, na przykład podczas plażowania, przyda nam się antybakteryjny żel do rąk Carex. Produkt ten pozwoli cieszyć się egzotycznymi przekąskami czy owocami, a także posiłkiem serwowanym w plażowych barach i restauracjach. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możemy zabrać go na pokład samolotu lub zapakować do podróżnej apteczki.

Ferie w mieście

Spędzając ferie w mieście, podczas zabawy na miejskich lodowiskach, czy na spacerach pamiętajmy, że rękawiczki uchronią nas przed zimnem, ale nie przed bakteriami! W przestrzeni publicznej (na klamkach czy uchwytach w środkach komunikacji), jak i wśród przedmiotów codziennego użytku czekają na nas bakterie mogące skutecznie zepsuć nam przerwę zimową. Zawsze miejmy więc ze sobą produkt, który niezależnie od warunków pozwoli cieszyć się czystą i pachnącą skórą dłoni.
Antybakteryjne żele do rąk Carex błyskawicznie odświeżą dłonie i pozwolą utrzymać ich właściwą higienę nawet bez dostępu do bieżącej wody.
W linii antybakteryjnych żeli do rąk marki Carex znajduje się aż pięć wariantów, które skutecznie odświeżą skórę dłoni w każdej sytuacji. Dwa z nich stworzone zostały specjalnie zmyślą o najmłodszych. Dzięki niewielkim rozmiarom, żele z łatwością zmieszczą się w każdej podróżnej torbie, plecaku, a nawet kieszeni!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/01/carex.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/01/carex-150x150.jpgredaktor1RóżneAktywne ferie w mieście? Zimowe szaleństwo na stoku? A może, na przekór aurze za oknem, egzotyczna wycieczka do ciepłych krajów? Niezależnie od tego, jaki zimowy wypoczynek zaplanowałaś dla siebie i swoich bliskich, pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk Carex. Dzięki niemu będziesz mieć pewność higienicznie czystych rąk...