Chłodziarko-zamrażarka MPM dla singla
Chłodziarko-zamrażarka MPM dla singla

Coraz częściej urządzanie mieszkania staje się zadaniem nie tylko młodych małżeństw, ale także singli. Z pomocą dla osób mieszkających w pojedynkę  przychodzi nowy produkt MPM – niska, podblatowa chłodziarko-zamrażarka  z zamrażalnikiem górnym MPM-110-CZ-12.

Naturalnie osoby żyjące samodzielnie mają inne potrzeby niż kilkuosobowe rodziny. Ważniejsza
od dużych pojemności jest dla nich oszczędność energii i miejsca, dlatego poszukują kompaktowych rozwiązań. W takiej sytuacji sprawdzi się niska  chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym  Model MPM-110-CZ-12 ma zaledwie 85 centymetrów
wysokości, dzięki czemu bez problemu zmieści się pod kuchennym blatem. Pojemność (60 litrów) jest w zupełności wystarczająca do przechowywania jedzenia dla jednej osoby. Część chłodnicza posiada dwie szklane półki oraz wysuwany pojemnik. Napoje oraz jedzenie można umieścić także w kieszeniach znajdujących się na drzwiach chłodziarki. Lodówka wyróżnia się zewnętrznym, 25 litrowym zamrażalnikiem, w którym można mrozić zapasy żywności lub gotowe dania.

Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym MPM-110-CZ- Niska chłodziarko-zamrażarka
o wysokości zaledwie 85 centymetrów jest idealnym rozwiązaniem dla singli.

Pojemność chłodziarki wynosi 60 litrów,  a zamrażalnika – 25 litrów. Część chłodnicza wyposażona jest w dwie szklane półki oraz wysuwany pojemnik 12 na warzywa.

Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym MPM-110-CZ-12
– drzwi lewo/prawo
– 2 szklane półki w części chłodniczej
– pojemnik na warzywa
Parametry techniczne:
– pojemność całkowita: 87 l
– masa urządzenia netto: 25 kg
– masa urządzenia brutto: 27 kg
– czynnik chłodniczy: R600a
– poziom hałasu: LWA = 42 dB
– roczne zużycie energii: 164 kWh/rok
– zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2014/06/chlodizarka_dla_singla.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2014/06/chlodizarka_dla_singla-150x150.jpgwpadmfjRóżneCoraz częściej urządzanie mieszkania staje się zadaniem nie tylko młodych małżeństw, ale także singli. Z pomocą dla osób mieszkających w pojedynkę  przychodzi nowy produkt MPM – niska, podblatowa chłodziarko-zamrażarka  z zamrażalnikiem górnym MPM-110-CZ-12.Naturalnie osoby żyjące samodzielnie mają inne potrzeby niż kilkuosobowe rodziny. Ważniejsza od dużych pojemności jest dla nich oszczędność...