Na powierzchni ponad 400 m2 znalazło się  ponad 250 urządzeń AGD marek, które niezmiennie cieszą się zaufaniem konsumentów, zdobywając najcenniejsze nagrody i wyróżnienia.

– Otwierając Centrum Domowych Inspiracji mieliśmy pewność, że ta inicjatywa spodoba się naszym stałym  klientom, a nowych przekona o jakości, trwałości i  innowacyjności  marek Bosch i Siemens. W trafności naszych założeń utwierdziło nas zaobserwowane, rosnące zainteresowanie nowoczesnym Centrum wśród gości, do których zalicza się także grono projektantów wnętrz. Odwiedzając CDI wraz ze swoimi klientami, prezentują im pomysły aranżacyjne i funkcje sprzętów AGD – powiedział Rafał Rudziński, członek zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, główny inicjator powstania CDI.

Nieczęsto nadarza się okazja do zapoznania się, z występującą pod jednym dachem, perfekcją, jakością wykonania, fascynacją technologią i pięknym wzornictwem. To właśnie tutaj, w Centrum Domowych Inspiracji przy Alejach Jerozolimskich 183 w Warszawie, wszyscy odwiedzający, mogą spróbować doskonałej kawy z najnowszych ekspresów ciśnieniowych marki Siemens w relaksującym barze przy fontannie, poznać zalety płyt indukcyjnych, a nawet.. przetestować działanie robotów kuchennych czy odkurzaczy marki Bosch.

Na odwiedzających Centrum Domowych Inspiracji klientów, czekają nie tylko urządzenia, które można obejrzeć z bliska, a nawet przekonać się jak działają, ale również profesjonalny zespół Doradców, który podczas bezpłatnych konsultacji pomaga dobrać AGD do indywidualnych potrzeb. – Naszą misją jest szczególna dbałość o to, by nasi klienci czuli się komfortowo nie tylko ze względu na panująca tu domową atmosferę, ale również dzięki fachowej i profesjonalnej obsłudze. Wielu spośród setek odwiedzających nas miesięcznie klientów, spędza długie kwadranse podczas indywidualnych konsultacji produktowych. Tym, co cieszy najbardziej jest fakt częstych powrotów do nas przy okazji planowania zakupu kolejnych urządzeń AGD – wyjaśnia Agnieszka Lepianka, menadżer CDI. Z myślą o komforcie obsługi, CDI udostępniło klientom możliwość wcześniejszego umawiania się z doradcami.

Do dyspozycji gości pozostają także interaktywne ekrany, pełniące rolę wirtualnych specjalistów ds. AGD marek Bosch i Siemens. Za ich pomocą przedstawiana jest technologia, wykorzystana w naszych urządzeniach AGD oraz historia marek.  Cieszącym się uznaniem pomysłem jest również ściana aranżacyjna z odpowiadającymi realnym rozmiarom magnesowymi frontami sprzętów. Dzięki niej możliwe jest zaplanowanie najbardziej optymalnego rozmieszczenia  urządzeń kuchennych już podczas procesu projektowania zabudowy kuchni. Pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych z pewnością zainteresuje fakt, iż całe oświetlenie oraz wewnętrzne żaluzje sterowane są za pomocą iPada, ale i miłośnicy historii znajdą coś dla siebie. Wystawione modele z połowy XX w., w zestawieniu z retro grafikami reklamowymi, często budzą wśród gości CDI nie mniejsze zainteresowanie od tych zaawansowanych technologicznie, najnowszych sprzętów, stanowiąc dla nich często miłą niespodziankę i ciekawostkę. To świetne porównanie, jak duży postęp technologiczny dokonał się w sprzęcie gospodarstwa domowego.

Centrum Domowych Inspiracji
Aleje Jerozolimskie 183


foto – Centrum Domowych Inspiracji

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/centrum.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/centrum-150x150.jpgwpadmfjDomNa powierzchni ponad 400 m2 znalazło się  ponad 250 urządzeń AGD marek, które niezmiennie cieszą się zaufaniem konsumentów, zdobywając najcenniejsze nagrody i wyróżnienia. - Otwierając Centrum Domowych Inspiracji mieliśmy pewność, że ta inicjatywa spodoba się naszym stałym  klientom, a nowych przekona o jakości, trwałości i  innowacyjności  marek Bosch i Siemens....