Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia – wsparcie dla wrażliwej skóry

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstał Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia®, przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej.
Preparat działa wielowymiarowo. Intensywnie nawilża skórę (działanie „od wewnątrz”), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu pozwala skórze wyglądać zdrowo i atrakcyjnie przy miejskim tempie życia. Booster tworzy na skórze delikatny, nawilżająco-ochronny film, zabezpieczający ją przed wysuszeniem. Likwiduje oznaki zmęczenia i stresu, przez co skóra staje się wypoczęta i zrelaksowana, pełna naturalnego blasku.

Składniki aktywne zawarte w serum:

 • Fucogel® – tworzy ochronny filtr wzmacniający i przedłużający odczucie
  nawilżenia.
 • Kolagen morski – odzywia skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd
 • Różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego – natychmiastowe
  nawilżenie
 • Innowacyjny tripeptyd – w krótkim czasie wygładza skórę, zmniejszając
  widoczność zmarszczek
 • Roślinne komórki macierzyste – wspomagają rewitalizujące działanie
  produktu

Booster ma unikalny proces aplikacji. Może być stosowany jako osobny preparat lub dodany w postaci 3-5
kropel do ulubionego kremu nawilżającego (należy zmieszać serum z kremem, do uzyskania gładkiej,
jednolitej konsystencji), dzięki czemu wzmocni działanie kremu i przywróci skórze młodszy i promienny
wygląd.

Uśredniona cena detaliczna: ok. 55 zł za 30 ml (cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki).

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/Projekt-bez-tytułu-e1532085279400.pnghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/Projekt-bez-tytułu-150x150.pngwpadmfjKosmetykiMiejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstał Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia®,...