Co powinna zawierać męska kosmetyczka? Wielu mężczyzn przyznaje się do posiadania jedynie szamponu i mydła do ciała. Tymczasem sklepowe półki uginają się od ilości kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn. BeGlossy for Men to okazja do zapoznania się z różnymi produktami stworzonymi specjalnie dla mężczyzn. W najnowszej edycji znajdziecie pięć wielozadaniowych kosmetyków d o higieny i pielęgnacji , z a pa kowa n e w gustowne pudełko.
Żel do mycia twarzy i zarostu Nivea Men Deep to produkt, który przyda się każdemu mężczyźnie. Działa na dwa sposoby – nie tylko oczyszcza skórę twarzy, ale przy okazji idealnie nadaje się do mycia zarostu. Zawarty w składzie czarny węgiel dokładnie o c z y s z c z a twa r z , usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum.

Wielozadaniowy żel oczyszczający – M°1 Cleansing Gel od Yasumi to jeden preparat łączący w sobie kilka funkcji. To kompleksowy produkt do mycia ciała, włosów… i nie tylko. Nawilża, pielęgnuje, łagodzi i zapobiega łuszczeniu się skóry, dzięki dodatkowi Dpantenolu. Świetnie sprawdzi się na weekendowe wypady za miasto oraz na siłownię.

Chusteczki do higieny osobistej Silver John to produkt przeznaczony dla aktywnych i świadomych mężczyzn. Skutecznie oczyszczają, gwarantując czystość i świeżość zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa podkreśla męski charakter produktu.

W boxie znajduje się także ulubiony męski szampon p r z e c i w ł u p i e ż o w y M e n D e e p Cleansing od Head&Shoulders. Oczyszcza skórę głowy, chroni ją i pozostawia włosy bez łupieżu. Wzmocniona formuła z wyciągiem z węgla drzewnego zapewnia efekt głębokiego oczyszczenia. Produkt przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów.

Lekka, a jednocześnie silnie nawilżająca emulsja AnMDry od Bandi to produkt, który przyda się szczególnie mężczyznom, którzy niechętnie korzystają z zabiegów kosmetycznych. Wyrównuje i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry twarzy, a przy okazji koi podrażnienia wywołane m.in. przesuszeniem po goleniu.
Który z produktów z boxa BeGlossy for MEN będzie Twoim ulubionym?

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/10/meskie-pudelko.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/10/meskie-pudelko-150x150.jpgredaktor1KosmetykiCo powinna zawierać męska kosmetyczka? Wielu mężczyzn przyznaje się do posiadania jedynie szamponu i mydła do ciała. Tymczasem sklepowe półki uginają się od ilości kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn. BeGlossy for Men to okazja do zapoznania się z różnymi produktami stworzonymi specjalnie dla mężczyzn. W najnowszej edycji znajdziecie pięć wielozadaniowych...