3 minuty – a twoja twarz będzie jak nowa!

Wiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwi sprawę. To jednak tak, jakby chcieć samą wodą dokładnie umyć patelnię. I nie ma w tym przesady. Potrzeba zaledwie 180 sekund, aby właściwie oczyścić skórę. Tylko wtedy krem będzie mógł zadziałać w 100%. Z takiego założenia wychodzi marka Tołpa, która rusza z odsłoną kampanii dotyczącej oczyszczania skóry.

oczyszczanie = demakijaż + mycie + tonizacja

Choć oczyszczanie to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji, okazuje się, że wciąż nie poświęcamy mu odpowiednio wiele uwagi. Twarz przemywamy samą wodą. Wieczorem niedokładnie zmywamy makijaż. Stosujemy kosmetyki niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Czy wiesz, że pielęgnację możesz dopasować całkowicie do siebie w zależności od tego, w jaki sposób żyjesz i czego od niej oczekujesz? Są 3 sposoby oczyszczania twarzy: bardzo szybko, szybko lub wolniej.

Codzienne, prawidłowe oczyszczanie przynosi widoczne rezultaty. Tak jak wszystkie dobre nawyki.

To, co zrobisz dalej, zależy już od Ciebie. Oczyszczanie skóry jest ważne, a wykonywane poprawnie przynosi widoczne rezultaty. 3 minuty dla skóry to tak jak przebranie się w piżamę przed snem. W jeansach śpi się niewygodnie. W niezmytym makijażu również. Z kolei oczyszczanie rano to zastrzyk energii na cały dzień. Potraktuj tę chwilę jako czas dla Twojej skóry. Odwdzięczy Ci się.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/03/girl-3141766__340.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/03/girl-3141766__340-150x150.jpgredaktor1KosmetykiWiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwi sprawę. To jednak tak, jakby chcieć samą wodą dokładnie umyć patelnię. I nie ma w tym przesady. Potrzeba zaledwie 180 sekund, aby właściwie oczyścić skórę. Tylko wtedy krem będzie mógł zadziałać w 100%. Z takiego założenia wychodzi marka Tołpa, która rusza...